Jakie ćwiczenia wykonywać, aby Twoje ciało było idealne:

Znalezienie odpowiedniej sukni na wesele nie na za wiele się zda jeśli nie zadbasz o swoje ciało oraz nie będziesz się czuć pewnie z powodu kilku zbędnych centymetrów. Odpowiednie ćwiczenia wyszczuplające i ujędrniające sprawią, iż będziesz czuć się świetnie w swojej sukni.

Poza tym sprawią, iż będziesz czuć się lepiej oraz Twoja kondycja będziesz lepsza. Przygotowując się na wesele pragniesz, aby Twoja suknia oraz Twoja sylwetka wyglądały jak najlepiej. Niestety nawet najdokładniej dopasowana suknia na wesele nie ukryje zbędnych kilogramów. Po tym jak znajdziesz odpowiednią suknię do Twojego ciała oraz osobowości możesz przystąpić do ćwiczeń, aby jak najlepiej zaprezentować się na weselu. Spójrzmy prawdzie w oczy, nawet uczestniczki konkursów świata muszą ćwiczyć, aby dobrze wyglądać, sama suknia na wesele to za mało, aby wypaść dobrze.

Ćwiczenia na górną część ciała:

Jeśli suknia na wesele, którą planujesz kupić jest długa i ma odkryte plecy, ten zestaw ćwiczeń jest idealny dla Ciebie. Istnieją proste ćwiczenia, które z łatwością możesz wykonywać sama w domu, a efekt będzie powalający. Suknia na wesele która nie posiada rękawków oraz odsłania ramiona wymaga również odpowiedniego przygotowania. Dobrze wyrzeźbione ramiona będą stanowić idealne uzupełnienie całej kreacji. Wyobraź sobie jak wielkie wrażenie wywrzesz w przepięknej sukni wieczorowej w stylu syrenki, która będzie dobrze dopasowana do Twojej sylwetki. Wypróbuj poniższe ćwiczenia, a na pewno zobaczysz szybkie efekty:

Unoszenie tułowia: Połóż się na brzuchu, dłonie znajdują się na wysokości ramion. Unieś w gorę głowę oraz klatkę piersiową tak wysoko jak to tylko możliwe, nie pomagaj sobie rękami. Zostań w tej pozycji przez dziesięć sekund, a następnie stopniowo opadaj na podłogę. Wykonaj od trzech do pięciu kolejek robiąc w każdej 10 potworzeń.

Suknie na wesele bez ramiączek prezentują się przecudnie, jeśli dołożymy do nich dobrze wyrzeźbione plecy.

Ćwiczenie na triceps: Aby wykonać te ćwiczenie potrzebujesz dwóch odważników, mniej więcej po około dwa kilogramy lub więcej, waga zależy od Twojej formy. Plecy muszą być wyprostowane, całe ciało musi być lekko pochylone wprzód. Trzymając łokcie przy tułowiu, prostuj je podnosząc odważniki do góry. Ćwiczenie te wykonuj robiąc 3-5 rund po 10 powtórzeń w każdej rundzie.

Ćwiczenie na biceps: Do tego ćwiczenia również będziesz potrzebować odważników, trzymając ręce przy tułowiu skieruj dłonie na przód. Powoli unoś odważniki do góry oraz w dół. Ćwiczenie potwórz od 3-5 razy w każdej z rund robiąc 10 potworzeń.

Ćwiczenia na dolną część ciała:

Szczupłe nogi oraz wyrzeźbione łydki to podstawa, aby wyglądać świetnie w swojej sukni na wesele. Jeśli zdecydujesz się na krótką suknię wieczorową, musisz zadbać, aby Twoje łydki prezentowały się dobrze. Mężczyźni uwielbiają dobrze wyrzeźbione i wysportowane ciało. Jeśli chcesz dobrze wyglądać oraz czuć się w swojej sukni na wesele zastosuj się do poniższych wskazówek.

Wznoszenie się na palcach: Jest to bardzo prosto i jakże efektywne ćwiczenie, dzięki któremu Twoje łydki będą miały świetny kształt. Jedyne co musisz robić to unosić się na palcach w górę i w dół, jeśli chcesz możesz użyć dodatkowego obciążenia. Ćwiczenie te wykonaj w trzech do pięciu rundach robiąc po dziesięć potworzeń w każdej.

Wykroki w przód: Stań prosto, połóż swoje dłonie na biodrach. Stopy mają stać na szerokości bioder. Wykonaj prawą nogą tak wielki krok w przód, aby Twoje prawe udo było równoległe do podłogi. Dostaw lewą nogę do prawej, wracając do pozycji wyprostowanej. Kolejne potworzenie zacznij od lewej nogi. Ćwiczenie te wykonaj dziesięć razy w trzech do pięciu rundach.

Wykonując te ćwiczenia będziesz miała pewność, że Ty i Twoja suknia na wesele będzie wyglądać fenomenalnie. Po pewnym czasie ciężkiej pracy, Ty i Twoi znajomi z całą pewnością zauważą rezultaty.