Jak to robią specjaliści? Gdy po wielu niepowodzeniach w łazience stwierdzamy, że to nie dla nas szukamy wtedy w miarę tanią ale solidną firmę zajmującą się instalacją aparatury łazienkowej. Najważniejsze jest odwodnienie liniowe. Od niego każda grupa remontowo-hydrauliczna zaczyna.

Jak wiadomo w łazience czy toalecie przepływ wody jest znaczny i coś z nią trzeba zrobić. Najlepszym sposobem są odwodnienia liniowe, skierują one zużytą wodę i zanieczyszczenia prosto do kanalizacji. Pierwszym krokiem jest dokładne wypoziomowanie rury odprowadzającej. Następnie należy ją mocno przytwierdzić do podłoża. W między czasie trzeba zadbać o szczelną warstwę ochronną takiej rury oraz złączeń z innym częściami aparatury. Do tego celu idealnie nadają się powłoki izolacyjne, silikon sanitarny i mankiety. Kolejnie musimy w celu stabilizacyjnym wypełnić wszystkie powstałe luki. Pomoże w tym nam jastrych. Jeżeli i z tym się już uporamy pozostaje nam już jedynie zakrycie całego systemu przy pomocy płytek ceramicznych lub innego materiału upatrzonego przez nas wcześniej.

Liniowe odwodniania jest to system bardzo szczelny i dyskretny. Często jedynym śladem jego istnienia w łazience jest jego początkowy element a mianowicie kratka ściekowa. Lecz i ona teraz jest bardzo elastyczna. Jej kształt i budowę możemy zintegrować z resztą wyposażenia łazienki co spowoduje, że i ten element będzie praktycznie niewidoczny. Dokładność i sumienność specjalistów wprowadzą czystość i elegancję, w której chcemy przebywać.