Atrakcje turystyczne Warszawy (5)Warszawa, największe polskie miasto, kojarzy się nam z Zygmuntem III Wazą, który przeniósł tutaj stolicę z Krakowa, lecz także z Stanisławem Augustem Poniatowskim i II Wojną Światową, która spowodowała ogromne zniszczenia. Atrakcje turystyczne Warszawy, są bardzo liczne. Począwszy od Centrum Nauki Kopernik, poprzez liczne muzea i pomniki, możemy poznawać świat nauki, jak i historii.
Dziś zachęcam Cię, do odwiedzenia letniej siedziby króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. „Łazienki”, to możliwość zobaczenia słynnych  dzieł, które należą do wybitnych malarzy. „Łazienki”, to także miejsce, gdzie odbywały się słynne obiady czwartkowe. Jadali tutaj i rozmawiali słynni, polscy intelektualiści.
Podczas wiosennej lub letniej pogody przeżyjemy wspaniałe chwile, spacerując po królewskich ogrodach. Zobaczymy wspaniałe rzeźby i pomniki, a nawet będziemy mieli okazję na rejs łódką.
„Łazienki”, to także miejsce, gdzie często występują artyści, odbywają się wydarzenia związane z kulturą. Warto zainteresować się nimi wcześniej i przeżyć wspaniałe chwile korzystając ze sztuki.
Warszawa, to miasto o wspaniałej historii, pięknych zabytkach, w którym działy się wydarzenia, mające wpływ na kształt otaczającej nas rzeczywistości. Przyjedź zobacz stolicę, poznaj historię i wyjedź ze wspaniałymi wspomnieniami.