O nas
Jesteśmy producentem najwyższej jakości folii typu Stickerbomb. Zajmujemy się także produkcją naklejek pod indywidualne zamówienie. Nasze produkty zdobyły uznanie klientów w kraju jak i za granicą.

Dlaczego właśnie my ?

Profesjonalizm – Na co dzień zajmujemy się także produkcją reklam, projektowaniem stron www. Każdy z naszych produktów jest przygotowywany z najwyższą dokładnością i starannością. Gwarantuje to doświadczony zespół graficzny.

Najwyższa jakość materiałów – Do produkcji używamy najlepszych materiałów renomowanych producentów. Dzięki temu nasze produkty wyróżnia dbałość o szczegóły i najwyższa jakość.

Technologia druku – W kwestii druku nie uznajemy kompromisów. Doskonale ostry wydruk o wysokiej rozdzielczości zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów !

Czas realizacji – Większość naszych produktów czeka w naszym magazynie na wysyłkę, dzięki temu większość przedmiotów wysyłamy niemal natychmiast ! Uniknij czekania – zapytaj o dostępność i zamów !

Wysyłka – Nasze folie wysyłamy tylko i wyłącznie w twardych kartonowych tubach. Daje to gwarancję bezpiecznej wysyłki.

Prawdziwy HIT – Naklejkę na deską snowboardową

Wyróżnij się w tłumie, bądź indywidualny !

Oferujemy Ci nasze najlepsze wzory, jednak na życzenie wydrukujemy dla Ciebie Twój wymarzony wzór !

Naklejka idealna na deski nowe i używane !

Dzięki naszej instrukcji wysyłanej po zakupie jej naklejenie jest banalnie proste.

Folia w pełni zabezpieczona i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Druk na najwyższej jakości folii odpowiednimi tuszami.

Rozmiar naklejki uniwersalny – 200cm x 33cm

Czas realizacji zamówienia to ok. 5 dni roboczych.

Zależnie od dostępności, niektóre wzory wysyłane są w ciągu 24h.
—————
słowa kluczowe: naklejki snowboardowe, snowboard sticker bomb, naklejki stickerbomb, naklejka na snowboard, naklejki na snowboard, stickerbomb warszawa, stickerbombem, naklejki na lodowki, folia na snowboard, naklejki snowboard