Oklejanie samochodów i motocykli

Fabrycznie produkowane samochody i motocykle mają dzisiaj jedną podstawową wadę — czasami ciężko jest rozróżnić pojazdy różnych producentów. Nie jest to dobre wyjście dla nieco bardziej nietuzinkowych ludzi. Zmiana wyglądu naszych pojazdów tradycyjnymi metodami może być bardzo kosztowna.
Z pomocą przychodzi oklejanie pojazdów, które może być wykonane za pomocą zwykłej folii lub naklejek stickerbomb. Ozdobienie naszego samochodu czy motocykla, pojedynczymi naklejkami jest tak naprawdę najdroższą opcją na rynku, ale jednocześnie można uzyskać najbardziej nietuzinkowy efekt. Ich zaletą jest także fakt, że możemy dobrać konfigurację naklejek przy nieregularnych kształtach karoserii – w przypadku oklejania folią jest to dużo trudniejsze. Po nałożeniu naklejek dobrze jest pomalować klarem, dla uzyskania lepszego efektu.

Modyfikacje wyglądu naszych pojazdów nie są najtańszą przyjemnością, więc jeśli się na to decydujemy, warto wybrać dobrej jakości materiały oraz dobrze przemyśleć kwestię wzorów, jest to w końcu długotrwała inwestycja.