Stickerbomb

W ostatnim czasie panuje nowy trend wśród małych lub większych maniaków motoryzacji, ale nie tylko. Coraz częściej można spotkać na ulicach samochody przyozdobione kolorowymi naklejkami.
Mowa tutaj o stickerbomb, czyli o folii, którą nakleja się na samochód, motor lub przedmioty codziennego użytku w celu zmiany wizualizacji. Wzór folii to nakładające się na siebie wielotematyczne i kolorowe naklejki. Można ją nakleić na każdą nawet najtrudniejszą powierzchnię, ponieważ jest elastyczna i termoplastyczna (przed założeniem należy ją trochę podgrzać).
Jest to idealna i tańsza forma tuszowania uszkodzeń, zarysowań, wgnieceń. Może być fajną formą zmiany wyglądy dla starych i zniszczonych rzeczy.
Folia jest odporna na mycie, detergenty i zmianę pogody. Można ją w łatwy, prosty i szybki sposób ściągnąć jeżeli się nam znudzi, wystarczy ją tylko odrobinę podgrzać.
Taki sposób „ozdabiania” samochodu przypadnie zwłaszcza do gustu osobom, które bardzo często zmieniają zdanie co do wyglądu swoich „zabawek”.