Folia na auto

Jestem strasznie przywiązany do mojego samochodu, można powiedzieć że dbam o niego bardziej niż o swoją dziewczynę, ale oczywiście jej tego nie powiem, ale na pewno każdy facet i fan motoryzacji mnie zrozumie i poprze.
Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i gadżetami do samochodu. W ostatnim czasie bardzo dużo słyszałem na temat stickerbomb, oczywiście od razu musiałem wyszukać informacje na ten temat. Okazało się, że jest to rodzaj ozdabiania samochodu, motoru lub innych sprzętów za pomocą folii, którą się delikatnie nagrzewa ciepłym powietrzem i przykleja na docelowe miejsce.
Znalazłem opinie, osób które w ten sposób zakrywali ryzy na masce czy zderzaku i bardzo sobie chwalili tą formę. Od ponad roku miałem zdarty bok w samochodzie, więc nie byłbym sobą gdybym nie przetestował u siebie tak polecanej folii.
Zamówiłem, przyszła po dwóch dniach i muszę powiedzieć, że jestem strasznie zadowolony. Montaż prosty, szybki i łatwy, a efekt końcowy strasznie zadowalający. Już planuję nakleić folię na drugi bok.