Co to jest Stickerbomb?

Stickerbomb to w ostatnich sezonach prawdziwy hit! Czym jest ten popularny gadżet? Stickerbomb to po prostu folia w postaci naklejki, którą można umieścić na wybranym elemencie – najczęściej wykorzystywana jest do pokrycia auta, motoru, roweru, deskorolki, ale również mebli czy sprzętów domowych.

Stickerbomb stanowi zatem idealny i prosty sposób na udekorowanie dowolnej rzeczy. Ozdobione za pomocą naklejki przedmioty, maszyny czy urządzenia mogą uzyskać zupełnie nową formę. Efekt wizualny jest doskonały – wiele zależy jednak od fantazji i kreatywności osoby, która zajmuje się położeniem folii. Sam montaż jest bardzo łatwy nie tylko na płaskich elementach, ale również przy powierzchniach o dużych zagięciach czy załamaniach.

Trzeba dodać, że Stickerbomb pozwala jednak nie tylko na odświeżenie wyglądu, ale również na zapewnienie ochrony. Uzyskana w ten sposób powłoka dobrze zabezpiecza przed m.in. zarysowaniami lakieru na samochodzie i przed działaniem promieni słonecznych. Warto zatem zaopatrzyć się w ten funkcjonalny gadżet, którego naklejanie może dostarczyć przy okazji sporo rozrywki.