W kraju mamy wiele miejsc na letni, wakacyjny wypoczynek, bardzo zróżnicowanych cenowo. W zależności od pieniędzy które możemy przeznaczyć na wakacje, w takich warunkach będziemy wypoczywać. W górach mamy bardzo wiele miejsc idealnie nadających się na aktywne spędzanie czasu np. na obozach, wczasach czy koloniach. Natomiast takie miasteczka jak Władysławowo, Jastrzębia góra czy Łeba oferują tam bardzo tanie obozy i kolonie.
Mazury udostępniają przepiękne krajobrazy, jeziora i lasy a także rewelacyjne miejsca do zwiedzania dla tych, którzy interesują się historią naszego kraju. Poza tym Znajdziemy tam wiele idealnych miejscowości na obozy i kolonie

żeglarskie oraz spływy kajakowe po rzekach. Ruciane Nida, Mikołajki, Mrągowo to miejsca gdzie możemy wykupić za nie wielkie pieniądze pobyt na wymarzony odpoczynek dla nas i naszych dzieci.
Polskie góry są stosunkowo drogie, ale w mniejszych miejscowościach za to bardzo urokliwych także możemy spędzać czas. Jest tam także wiele miejsc na aktywne obozy, kolonie oraz wyjazdy dla pracowników firm czyli tzw. Wyjazdy integracyjne czy imprezy integracyjne. 300zł za dwa dni pobytu na takich imprezach na pewno nie jest wygórowaną kwotą. Nasz odpoczynek i zdrowie na pewno jest tego warte !!!