Nie zapominajmy, że także w Polsce mnóstwo jest zakątków, które warto poznać. Takimi zakątkami są Krakowskie zabytki, które choć znane dalej nie są doceniane.
Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę nie tylko aby się dorobić ale także by zwiedzić nowe strony świata.
Generalnie wszyscy ludzie o mieście Kraków często słyszeli, ale na codzień o Krakowie zapominają.
Cechą odznaczającą Kraków są Krakowskie Kopce. Zwyczaj budowania kopców przetrwała tu aż do 20-tego wieku. Na terenie Krakowa znajdują się cztery kopce. Najbardziej znane to Kopiec Kościuszki oraz Kopiec Pisłsudskiego.

Krakowskie zabytki to dla większości tylko Rynek Główny, Pomnik Adama Mickiewicza, Smok Wawelski czy Kopiec Piłsudskiego a przecież miejsc wartych zobaczenia jest znacznie więcej.
Gród Kraka to nie tylko zabytkowe budowle, ale również restauracje, herbaciarnie, hotele i wystawy. Miasto Kraków ma swój niezapomniany charakter, dzięki któremu, że odwiedzający chcą tu przyjechać znowu.
Kraków to bardzo często wybierane miejsce gdzie udajemy się na duże zakupy. Praktycznie co roku powstają nowe centra handlowe, które bardzo chętnie odwiedzane są przez kupujących. Zdarza się, że część osób przyjeżdżających zwiedzać Kraków poprzestaje tylko na zakupach.