Adidas Messi 15.4 – przyczepność na kosmicznym poziomie

Kojarzycie Leo Messiego? Taki nikomu nieznany grajek z FC Barcelony, który nazywany jest żywą legendą tego klubu, a większość dzieciaków na podwórku przywdziewa jego koszulkę. Tym razem postanowił wypromować swoim nazwiskiem kolejną parę butów. Moglibyśmy krzyknąć „Chcesz być jak Messi, kup te buty!”. Ale nie zrobimy tego.

Powiemy natomiast o wszystkich zaletach tego modelu, zwracając szczególną uwagę na niesamowitą przyczepność, którą docenią zwłaszcza rozgrywający, którym przychodzi kontrolować piłkę w niemałym tłoku. Muszą cały czas mieć oczy dookoła głowy, a więc na stopach mają obuwie, które pozwoli im uruchomić kreatywność na najwyższym poziomie. Tym samym precyzja zagrań zdecydowanie wzrasta, a to za sprawą zwiększonym obszarem kontaktu z piłką na cholewce, która jest wykonana z bardzo miękkiej i elastycznej skóry.

Nie może być inaczej, skoro model powstał w ścisłej współpracy z barcelońskim magikiem. Każdy detal jest tutaj jest perfekcyjnie zaplanowany, podobnie jak akcje Messiego w podczas meczu. Nie ma miejsca na przypadek. Ponadprzeciętna kontrola piłki jest natomiast możliwa, dzięki zastosowaniu specjalnej powierzchniowej struktury. Zwróćcie także uwagę na niepowtarzalną podeszwę, której konstrukcja umożliwia niesamowitą przyczepność i przyśpieszenie, bez czego gwiazda Messiego nie mogłaby tak błyszczeć.

Buty Adidas 15.4 zapewniają lekkość oraz dynamizm w grze, co na pozycji Argentyńczyka jest szalenie ważne. Dopasowanie do stopy również robi niemałe wrażenie, na co pozwala anatomiczny kształt cholewki. Ponadto, nie bez powodu zastosowano asymetryczne sznurowanie, które pozwala zachować – wspomnianą już dzisiaj – kontrolę piłki. Nasza stopa w tych butach czuje się niezwykle komfortowo i stabilnie, co zapewnia tekstylna wyściółka.

Ten model to poezja na nasze stopy. Możemy wydobyć z siebie niezliczone pokłady kreatywności, decydując się na szablonowe zagrania. Buty Adidas 15.4 sprawiają, że spokojny zawodnik nagle dostanie zastrzyk pewności siebie i zacznie brać odpowiedzialność za losy spotkania na swoje barki.