Kto z ans nie marzył o dokonaniu rzeczy niemożliwych z racji nastoletniego wieku szkoły średniej? Ponadto jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał, że niektóre aktywności będą tak łatwo dostępne w dzisiejszych czasach.

Zrób to teraz
Osobiście zawsze chciałem spróbować skoków na spadochronie i swoje marzenie spełniłem, ale mimo wszystko czegoś brakowało. Dojść można do wniosku, że taki skok wraz z instruktorem owszem, dostarcza mocy wrażeń, ale prawdziwym wyzwaniem jest samodzielny wyskok z samolotu i lot w kierunku ziemi. Teraz jest to możliwe dzięki firmom oferującym kursy i szkolenia spadochronowe AFF.

Co potem?
Po takim kursie uzyskamy niezbędne umiejętności kontroli wysokości i własnej sylwetki w czasie lotu, oraz jak otworzyć swój spadochron. Oczywiste jest to, że taka wiedza będzie nam konieczna do samodzielnego skoku i bezpiecznego lądowania na ziemi.

Coraz więcej osób decyduje się na podobne kursy. Uczucie lotu przez nieograniczoną niczym przestrzeń i skok adrenaliny ciągnąc za linkę otwierającą spadochron jest nieporównywalne do żadnych innych ekstremalnych doświadczeń nam znanych.