apartamenty do wynajęcia (6)Inwestycje
Zastanawialiśmy się, jak najlepiej zainwestować nasze pieniądze. Udało nam się sporo odłożyć i chcieliśmy, żeby pracowały. Najlepszym rozwiązaniem wydawały się apartamenty do wynajęcia. To wydawało się nawet łatwe do przeprowadzenia. Mieliśmy pieniądze, by kupić lokale, a potem mogliśmy zastanowić się nad pozyskiwaniem najemców i ułożeniem całej sytuacji.
Potrzebowaliśmy jednak pomocy i poparcia jakiejś osoby, która zna się na tym lepiej niż my. Spotkaliśmy się ze specjalistą, który omówił z nami sytuację i wskazał, jakie apartamenty do wynajęcia będą najbardziej korzystne w naszej sytuacji.
Zdecydowaliśmy się w końcu na zakup kilku w różnych miejscach Polski. Oczywiście wybraliśmy miejscowości atrakcyjne dla potencjalnych najemców, ponadto sami oglądaliśmy każdy lokal i omawialiśmy oraz dopracowywaliśmy szczegóły. Na początku było ciężko. Włożyliśmy w ten interes sporo, a jak na razie nic nam się nie zwracało. Dopiero po pewnym czasie nasze apartamenty do wynajęcia zaczęły przynosić zysk.