Jak pozbyć się cellulitu?
Cellulit, czyli pomarańczowa skórka, to problem ogromnej ilości kobiet. Panie zmagają się z nim zwykle po dietach i po nagłej utracie masy ciała. Na szczęście nawet takiego nieestetycznego cellulitu można spokojnie i trwale się pozbyć. Jak więc to zrobić?

Początkowo można spróbować wykorzystać domowe metody. Najlepszą z nich będzie stosowanie peelingu kawowego, który ma działanie antycellulitowe. Aby go wykonać, wystarczy zmieszać fusy z kawy z odrobiną ulubionego żelu pod prysznic. Taką masę można nałożyć na całe ciało w wannie, delikatnie je masując, a następnie spłukać. Gdy jednak domowe metody nie zadziałają, trzeba sięgnąć po bardziej specjalistyczne zabiegi.

To je zaoferuje kobietom medycyna estetyczna. Najlepiej więc odnaleźć dla siebie specjalną placówkę bądź gabinet kosmetyczny, w którym to wykonuje się zabiegi antycellulitowe. Są one całkowicie bezpieczne, niezbyt długie, a przynoszą rewelacyjne efekty. To właśnie dzięki nim można na stałe pozbyć się swojej pomarańczowej skórki.