Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Podróż samolotem – dobry wybór

Polacy coraz częściej podróżują po kraju, dlatego też ruch na drogach ciągle rośnie. Zwłaszcza w godzinach szczytu trudno jest wyjechać z miasta, więc nawet krótka trasa pochłania wiele czasu. Na szczęście w ostatnich latach warunki drogowe uległy znacznej poprawie, chociaż częste roboty naprawcze nadal je zakłócają. Nie zmienia to jednak faktu, że na polskich drogach jest niebezpiecznie. Zwłaszcza przy zmianie warunków pogodowych liczba wypadków jest bardzo duża.
Alternatywą dla podróżujących są loty samolotem. Mają one mnóstwo zalet. Przede wszystkim znacznie skracają czas podróży i uwalniają od stresu związanego z oczekiwaniem w korku. W przypadku dalekich tras, lecąc samolotem, możemy nawet w tym samym dniu wrócić do domu. Poza tym samolotem podróżuje się wygodnie i komfortowo, a bilety nie są drogie, najczęściej ich ceny porównywalne są do kosztów przejazdu autobusem.
Równie atrakcyjne są loty zagraniczne. Bogatą ich ofertę znajdziemy w internecie, wystarczy wpisać odpowiednie hasło, związane z wybranym kierunkiem lotu, np. „Gdańsk Stavanger” , „Gdańsk Manchester” czy „Warszawa Paryż” itd.